kliknij tutaj, żeby dodać wpis

16.08.2016 - 13:53 - Elżbieta

Polecam z całego serca kwaterę Wieliczówka w Krynicy. Szczególnie dla tych, którzy chcą odpocząć w ciszy, którą mącą wieczorami jedynie świerszcze.
Idealne miejsce na rowerowe wypady bezpośrednio do puszczy lub do bliższych lub dalszych okolicznych miejscowości. Polecam np. ciekawą i łatwą wycieczkę przez Puszczę Ladzką do Rybak, a z Rybak przez Narew kładką do skitu czyli pustelni prawosławnego mnicha w Odrynkach.
Kwatera idealnie czysta, kuchnia świetnie wyposażona we wszystko co potrzebne do samodzielnego przygotowania posiłku. Domek, jak również jego gospodarz, zapewniają intymność i komfort nieskrepowanego wypoczynku na łonie przyrody.

komentuj


02.07.2016 - 10:36 - Aleksiej Pietruczik

Serdecznie polecamy gospodarstwo agroturystyczne śPod Brzozą” w Siemianówce. Byliśmy tam z rodziną na długi weekend w maju 2016 r. Pogoda się dopisała i odpoczynek się udał. Gospodarze są baaaardzo :) mili i pomocni, dbają o to żeby gości czuli się jak u siebie w domu. Nawet z własnej inicjatywy naprawili mi usterkę w samochodzie. Warunki zakwaterowania są bardzo dobre, dookoła cisza i spokój. Naprawdę przepyszne sery i warzywa wyprodukowane w prawdziwych ekologicznych warunkach. Jest mini-zoo z domowymi zwierzętami co szczególnie podoba się dzieciom. Do plaży w Starym Dworze to tylko 15 min samochodem.

komentuj


27.06.2016 - 13:04 - Kazimierz Żuber

Szykuję się na wyjazd z Dolnego Śląska do agroturystyki "Na skraju puszczy" w Zabłotczyźnie , będzie to już nasz trzeci pobyt u tych fantastycznych gospodarzy . Znajomi śmieją się że ciągnie mnie w rodzinne strony ( chodzi o podobieństwo mego nazwiska do króla tych terenów ) ale muszę powiedzieć że jesteśmy z żoną zauroczeni tymi terenami a szczególnie gościnnością gospodarzy , wspaniałym jedzeniem , niepowtarzalną atmosferą , po prostu czujemy się tu jak nigdzie indziej choć byliśmy we wszystkich rejonach kraju. Gorąco polecam . 

komentuj


15.06.2016 - 18:09 - Seweryn Błasiak

Pod Dębem - świetne miejsce na wypoczynek. Cisza i spokój, z dala od zgiełku. Tam błądzący turyści już raczej nie zaglądają. Wnętrza przestronne i ładne, a przede wszystkim czyste. Po całym dniu przygód rowerowych przyjemnie jest zjechać na odpoczynek. Bardzo miły kontakt z właścicielami - jednym słowem POLECAM ;)

komentuj


31.05.2016 - 16:33 - Daniel Wójtowicz

Jesteśmy rozsmakowani i zachwyceni regionalnym obiadem podanym dla całej grupy w bajecznej altanie-tarasie widokowym nad samą rzeką, na przystani przylegającej do domu. Przepyszna i delikatna w smaku zupa szczawiowa, na drugie mięsny placek-rolada z makaronowego, pieczonego ciasta, z tradycyjnej kuchni białowieskiej, - okazały się największą kulinarną atrakcja całego weekendowego wyjazdu. To wszystko na otwartej przestrzeni, z widokiem bezkresu bezludnych zielonych łąk i krzewów... Piękne, piękne miejsce, z takich do których czasem się lata gdzieś daleko w świat. Warto przyjechać i je odkryć. Na nocleg nie stawaliśmy ale wszystko wyglądało zachęcająco, tak jak w opisie. I do tego ujmująca uprzejmość i gościnnośc przedsiębiorczej Pani Domu i Jej męża. Za to dziękujęmy a innym polecamy ...
(również udany, 2. godzinny spływ kajakowy dość monotonną ale miłą Narewką, z ich przystani)

komentuj


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] ... [12]


 


Rodzaj skórkiNothing,

..:: admin login ::..