Wizyta samorządowców z gminy Wasilków

W dniu 2 lutego 2016 r. Gmina Narewka gościła samorządowców z Gminy Wasilków. Gości przywitał Pan Wójt Mikołaj Pawilcz. W spotkaniu uczestniczyli radni naszej gminy, członkowie Agroturystycznego Stowarzyszenia Puszcza Białowieska i Stowarzyszenia Storczyk. Spotkanie odbyło się w kwaterze agroturystycznej "Bora Zdrój" w Lewkowie Nowym.

Program obejmował różnorodne obszary działania w Gminie Narewka. W ramach usług wsi tematycznej "LEWKOWO", prowadzonej przez Stowarzyszenie Storczyk testowano produkty. Były to: warsztaty wypieku tradycyjnego chleba, bułeczek drożdżowych, tradycyjnych puszczańskich pierogów oraz warsztaty lepienia w glinie i pirografii.

Uczestnicy zwiedzili Galerię "Cerkiewne Podlasie" skansen "Ojcowizna",aktualne wystawy w Galerii im. Tamary Sołoniewicz w Narewce. Zapoznali się z działalnością Agroturystycznego Stowarzyszenia Puszcza Białowieska, Stowarzyszeniem Storczyk ,a także z działalnością Świetlicy Środowiskowej w Narewce oraz z planem pracy i ofertą kulturalną Gminnego Ośrodka Kultury.

Script logo