SOSNOWY ZAGAJNIK w Nowym Masiewie

Sosnowy Zagajnik to miejsce gdzie z dala od zgiełku i gwaru miasta odpoczniesz, nabierzesz nowej energii. W samym sercu puszczy wśród sosen posłuchasz śpiewu ptaków, poznasz ich różnorodność (bogactwo gatunków i barw). Nazbierasz grzybów, jagód i poziomek. Wiosną budząca się przyroda ukaże swoją żywotność i siłę, a pyłki sosny dodadzą Ci sił i uzdrowią Twoje płuca. Jesienią - bogactwo grzybów i rykowisko Zima to czas kuligu, spotkań z leśną zwierzyną (jelenie przychodza tuż pod okno). Wieczorny spokój i sen w jednym z drewnianych, krytych gontem domów.

Do dyspozycji gości są dwa domy, przytulnie urządzone, każdy znajdzie sobie w nich swój własny, odrębny azyl. Czy to z ulubioną książką i lampką wina przy kominku, czy siedząc na miękkiej kanapie i oglądając swój ulubiony film ( oba domy posiadają telewizory w dużym jest równiez odtwarzacz DVD) lub po prostu odpoczywając w swoim wygodnym łóżku po całodniowej wyprawie szlakami Puszczy Białowieskiej. Dzieci znajdą w domu ciekawe gry i zabawki, które umilą czas malym milusińskim . Młodsze pokolenie może korzystać również z placu zabaw (piaskownica, huśtawki),a rodzice mogą je obserwować wypoczywając na jednym z drewnianych tarasów, które są w każdym z domków Goście mogą również korzystać z miejsa na grila, pięciu rowerów ( w tym jeden dziecięcy), piłek i innych akcesorii sportowych. . Istnieje również możliwość pelnego wyżywienia , co należy wcześniej uzgodnić.

Do dyspozycji gości:
domek mały: z salonem i piecykiem (do wykorzystania jesienia i zimą) kuchnią (pełne wyposażenie) i łazienką na dole oraz dwiema przytulnymi sypialenkami na górze (w sumie 6 miejsc noclegowych).

dom: posiada na dole duży salon z kominkiem, łazienkę z wanną i pralką oraz kuchnię z pełnym wyposażeniem. Na piętrze znajdują się trzy pokoje (jeden czteroosobowy i dwa dwuosobowe) i łazienka z prysznicem.

Agrokwatera "SOSNOWY ZAGAJNIK" znajduje się w odległości do:

  • Zalew Siemianówka - 9 km,
  • Puszcza Białowieska - 10 m.

Cennik:

  • duży dom: doba - 500 zł,
  • mały dom:  doba - 200 zł, , a pobyty weekendowe 300 zł/doba
Script logo