• Spływ kajakowy 2017

 • Walne Zebranie - nowe władze

  W dniu 26 marca 2017 roku w galerii im. Tamary Sołoniewicz odbyło się Walne Zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków Agroturystycznego Stowarzyszenia Puszcza Białowieska w Narewce.

 • Zaproszenie na Walne Zebranie ASPB

  Zarząd Agroturystycznego Stowarzyszenia Puszcza Białowieska w Narewce zaprasza na Walne Zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków stowarzyszenia, które odbędzie się w galerii im. Tamary Sołoniewicz w dniu 26 marca 2017 r. (niedziela) o godz. 14.00, a w przypadku braku quorum - drugi termin o godz. 14.30.

 • Możliwość uzyskania statusu MPR na Green Velo

  Od 1 do 28 lutego 2017 trwa nabór podmiotów, zainteresowanych uzyskaniem statusu "Miejsca Przyjaznego Rowerzystom" na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. Organizatorem Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom jest Zarządu Województwa Podlaskiego.

 • Zaproszenie na spotkanie 10 lutego 2017 roku

  Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza Państwa do uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym: „Dotacje na start – Startuj w Biznesie. Subregion bielski", które odbędzie się 10 lutego 2017 roku w Hajnówce.

  Spotkanie informacyjne skierowane jest do osób bezrobotnych, nieaktywnych zawodowo i poszukujących pracy, którzy chcą dowiedzieć się jak skorzystać z dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej w 2017 roku z projektu Startuj w biznesie. Subregion bielski, którego celem jest rozwój przedsiębiorczości i samozatrudnienia mieszkańców subregionu bielskiego, który obejmuje powiat bielski, powiat hajnowski, powiat siemiatycki oraz gminy: Gródek, Michałowo, Poświętne i Suraż.

 • Podsumowanie projektu wyszywania ręczników

  23 października 2016 roku w Galerii im. Tamary Sołoniewicz w Narewce, nasze stowarzyszenie podsumowało projekt realizowany w konkursie grantowym "Działaj Lokalnie 2016" pt. "Wyszywanie regionalnych ręczników i szycie na maszynie w puszczańskich wsiach Gminy Narewka".

 • Zaproszenie na podsumowanie projektu wyszywania ręczników

  Agroturystyczne Stowarzyszenie Puszcza Białowieska w Narewce zaprasza w dniu 23.10.2016 r. na godz.15.00 (niedziela) do Galerii im. Tamary Sołoniewicz, na podsumowanie projektu pt. "Wyszywanie regionalnych ręczników i szycie na maszynie w puszczańskich wsiach Gminy Narewka".

 • Zaproszenie do pracowni rzeźbiarskiej

  Zaproszenie do pracowni rzeźbiarskiej

  Zapraszamy do pracowni rzeźbiarskiej w Świetlicy Wiejskiej w Plancie.

 • Informacja o przebiegu warsztatów wyszywania ręczników

  W dniach 6-10.09.2016 r. odbyły się w galerii im. T. Sołoniewicz w Narewce warsztaty "Wyszywania regionalnych ręczników i szycie na maszynie w puszczańskich wsiach Gminy Narewka".

 • Zaproszenie na podsumowanie projektu Podlaskie Madonny

  Zapraszamy w dniu 4 września na podsumowanie projektu.

 • Zaproszenie na warsztaty wyszywania ręczników

  Agroturystyczne Stowarzyszenie Puszcza Białowieska w Narewce  informuje o rozpoczęciu w dniu 6.09.2016 o godz. 9.00 warsztatów wyszywania  i szycia ręcznikow pod kierunkiem Pani Elżbiety Matysiuk,  w ramach realizacji projektu Działaj Lokalnie.

 • Zaproszenie do udziału w projekcie wyszywania ręczników

  Agroturystyczne Stowarzyszenie Puszcza Białowieska w Narewce zaprasza do wzięcia udziału w projekcie z Euroregionu Puszcza Białowieska Działaj Lokalnie o tematyce wyszywania regionalnych ręczników.

 • Wizyta samorządowców z gminy Wasilków

  W dniu 2 lutego 2016 r. Gmina Narewka gościła samorządowców z Gminy Wasilków.

 • Spływ kajakowy 2015

  W dniu 10 sierpnia 2015 roku organizowaliśmy spływ kajakowy rzeką Narewka.

 • Rajd Rowerowy Podlaskim Szlakiem Bocianim

  W dniu 31 sierpnia 2013 roku odbył się Rajd Rowerowy Podlaskim Szlakiem Bocianim, którego byliśmy współorganizatorem.

Script logo
 

Do góry